חתולה עם גורים 1מעשה בחתולה עם גורים
סיפור אמתי בחתולה עם גורים שהגיעה למרפאה על ידי אישה שמצאה אותה בקיבוץ. החתולה יתכן והייתה שייכת למשפחה מאחר ונשאה קולר אך לצערנו אין לנו מידע על בעליה-אולי אף נטשו אותה לאחר שגילו כי המליטה. החתולה הייתה מבוהלת ונשפה על כל החיות המאושפזות במרפאה מתוך לחץ רב ודאגה לגורים.

החתולה הובאה לביתו של דר' איל נחמיאס מאחר ולא נמצא לה פתרון אחר. בחצר הבית מצוי מבנה נטוש שבו שוכנה החתולה עם הגורים. וכך זכתה למעון זמני ושקט בו יכולה להניק ללא הפרעה ולקבל אוכל משובח ומים בשפע.

תוך יומיים הגיע למרפאה גור נטוש אחר שככל הנראה נשכח על ידי חתולה אחרת ונמצא מותש ועזוב . במחשבה מהירה הוחלט לנסות את החתולה כאם מאמצת.חתולה עם גורים 2

יחד עם שני ילדים בחופשת קיץ ניגשנו למלאכה. הגור הובא ומיד עם המיאו הראשון החתולה האם גילתה בו ענין וליקקה אותו.

מיד הונח מעדן חתולים טעים במיוחד (פאנסי פיסט בטעם טונה ודגי אוקיינוס) בצלחתה והיא ניגשה בשקיקה לאכול את המעדן. בזמן הזה הגור הוכנס לקופסת השינה שלה ומיד הוקף על ידי 4 הגורים הסקרנים. בו במקום בעצם התקבל רשמית למשפחה. מדיווחי הילדים נמסר כי הגור לא הפסיק לינוק כל הערב –המסכן היה רעב מאד . כך פתאום אפשר לראות 4 גורים אפורים וגור לבן אחד קטן יותר.
הגורים
העלילה מתפתחת וכאן מופיע רשע אחד – נחש צפע ענק שחמד לו את הגור הקטן הלבן. אמא חתולה בשמירה לא נרדמת ומיד פותחת בצעקות שבר ויללות רמות בנסותה להניס את הנחש. הנחש חמק לו וניסה שוב את מזלו מאוחר יותר. הפעם כבר הגיעו בני המשפחה וביחד הועברה החתולה למקום חדש בטוח יותר.חתולה עם גורים 3
סוף טוב
סוף טוב הכל טוב- הנחש שט לו לדרכו וויתר על ארוחת חתולים ,המשיך לחפש עכברי שדה קטנים בחלקה הסמוכה.

החתולה מניקה בנחת ומדי פעם יוצאת לתצפית על הסביבה רק ליתר ביטחון. הגורים החמודים כבר מתחילים לבדוק את עולמם החדש והנה הקטן הלבן פתח עיניים .תגדל חמוד ותהיה גדול וחזק.

אין ספק שחתולים הם שומרים אמתיים מפני נחשים ובבית בו יש חתולים שמקבלים יחס טוב וטיפול חם –נחשים לא מעיזים להתקרב אליו.