אייל נחמיאסד"ר איל נחמיאס

בוגר תואר ראשון בביולוגיה מאוניברסיטה העברית ירושלים 1989
בוגר ד"ר לרפואה וטרינרית מאוניברסיטה העברית ירושלים 1993
בשנת 1993, עבד כתזונאי של חברת בונזו, בבעלות ביופט מעברות. פיתח את מזון "לה-קט" של חתולים. במקביל החל בהקמת מרפאה וטרינרית בבעלותו.
בסוף אותה שנה הקים בקיבוץ מעברות את מרפאתו יחד עם האסיסטנטית לני גרינבלט, תושבת מעברות.
בשנת 1996, הצטרפה ד"ר עופרה אוברקלייד לשורותיו.
בשנת 2000, הוקמה המרפאה הוטרינרית בצומת רופין, שלימים הפכה לבית-חולים.
בשנת 2001 הקים את בנק הדם הראשון מסוגו בארץ ושינה את פני הווטרינריות בישראל. את בנק הדם הקים בעקבות סיפור אישי וחלום עליו תוכלו לקרוא בקישור הבא:

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4116092,00.html

בשנת 2002, החל ד"ר נחמיאס בתפקידו גם כיועץ וטרינרי בחברת נסטלה פורינה.
במשך השנים, התפתחה המרפאה הוטרינרית בצומת רופין והפכה למרכז הוטרינרי בעמק חפר (במשמר השרון), בו עוסקים דרך קבע מספר רופאים, צוות אסיסטנטיות מקצועי. בהמשך אף הוקמו מרפאות לוויין בקריית השרון ופרדס חנה.
כבר למעלה מ-7 שנים נחשב המרכז הורטינרי עמק חפר לבית החולים המוביל באיזור הן ברמת השירות, איכות הטיפולים ומקצועיות הצוות. המרכז ממוכן בקדמת הטכנולוגיה ומספק טיפולים מקיפים, וזאת מתוך מטרה להוות ONE STOP SHOP עבור בעלי החיים וצרכיהם.
אייל נחמיאס הוא אדם בעל חזון, יזם, המאתגר את עצמו מדי יום ביומו בחשיבה וביצירה עבור עולם הווטרינריה, כל זאת מתוך תשוקה למחקר ואהבה לבעלי חיים. "אני רואה במקצוע אתגר אמיתי מבחינה אנושית, מדעית ואישית, ושמתי לעצמי למטרה לממש את יכולתי לעזור לאנשים להציל את היקר להם".
"ד"ר נחמיאס הוא הרופא הותיק והמנוסה אליו תרצו להגיע במקרים מורכבים וקשים לאבחון. יכולתו לחבר סימפטומים ולייצר אבחון מעמיק ומתאים היא מה שהופכת אותו לד"ר האוס של בעלי החיים." ( סיוון ביטון 14.8.2013)
צוות המרפאה:
איל נחמיאס הוא מושא להערצה. יש לו יכולת להמשיך לחקור, לחלום ולעשות את אשר הוא מאמין בו. הוא לעולם לא נתקל בפחד מאי וודאות ומהעתיד. "אי אפשר" זהו מושג שלא קיים עבורו.
אייל הוא מורה דרך, מנטור אמיתי – מקצועית ואישית. הוא תומך ועוזר לנו להתקדם ולהתפתח דרך קבע, מאתגר אותנו מחשבתית ועשייתית, ומוליך את כל אחד מאיתנו בשביל להצלחה אישית משלו.
יכולתו לתת לכל אחד מאיתנו להאמין שגם הוא יכול להגשים את החלום האישי שלו, שניתן לנהל מספר תפקידים בחיים ולשמור על איזון ושפיות, אינה מובנת מאליה.
אנו מבקשים להודות לך, על כי מעבר להיותך ה"בוס", הפכת אותנו למשפחה קטנה ומאושרת אשר אתה עומד בראשה. אולי אנחנו לא אומרים זאת מספיק: אנחנו אוהבים אותך ומודים לך על ההזדמנות ועל הזכות לעבוד לצדך!
כתבות, פרסומים ד"ר איל נחמיאס
http://www.nrg.co.il/online/archive/ART/680/265.html
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4116092,00.html